Kumarhanelerden hoşlananlarınız için de oldukça geniş bir seçenek yelpazesi bulunuyor. Sayıca fazla veya gösterişli mekanlar değiller ancak bundan zevk alıyorsanız biraz eğlenebilirsiniz. Kumarhane için Makedonya’nın Las Vegas’ı Gevgeli şehrini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Şehir parkı sunduğu sakin ve rahat ortamdan ötürü, barlara veya başka eğlencelere harika bir alternatif sunuyor: Keyif yapan ve içki içen bir sürü insan, zaman zaman biraz canlı müzik ve şehir parkı alanındaki bütün gece kulüplerine yakınlık. Bir yaz gecesi için nefis bir yer.

Bir başka ilginç teklif de araba ile Vodno Dağı’na gitmek, Vidikovec denilen (manzaralı) noktaya ulaşmak ve şehri geceleyin bir-iki bira eşliğinde yukarıdan seyretmek. Burası biraz gevşemek ve yavaşlamak için harika bir yer. Sakin, gözlerden uzak ama şehrin merkezine sadece birkaç kilometre uzakta, gürültüsünden soyutlanma hissini yaşayabilirsiniz…

Üsküp’ün gece hayatı çok çeşitlilik sunar ve ne kadar ince ya da olağan dışı olursa olsun her türlü zevke hitap eder. Eğer gece hayatı için Üsküp’teyseniz, yaz ayları burayı ziyaret etmek ve şehrin ritmini hissetmek için en iyi mevsimdir ki bunu bir kere yaparsanız, bir gece daha ve bir gece daha ve sonra bir gece daha kalmak isteyeceksiniz.